Televize

Díky spolupráci se společností sledovanitv.cz máte nyní možnost ve vašem počítači, tabletu, telefonu či televizoru* sledovat "Televizní balíček" (přes 30 TV programů) a to zcela zdarma, jen v rámci Vašich stávajících plateb za připojení. Poskytovatelem služby je společnost sledovani.tv, s.r.o. a ní také musíte řešit veškeré případné záležitosti se službou související. My vám pouze garantujeme, že po vás za sledování TV programů nikdo nebude chtít žádné další platby. Služba je něco navíc pro naše zákazníky, na její konzumaci nevzniká zakoupením předplatného našich služeb nárok. Je poskytována tak, jak je a za případnou nemožnost konzumace neneseme odpovědnost, ani v tomto případě nevzniká z naší strany nárok na jakoukoliv kompenzaci.

 

Pokud máte o službu zájem, vytvořte si na stránkách sledovanitv.cz účet, klikněte v mailu který Vám bezprostředně po registraci přijde do schránky kterou jste zadali a můžete se hned dívat. Vytvořený účet můžete používat na dvou zařízeních najednou, tedy v případě že se jeden člen domácnosti dívá na nějaký program na počítači, jiný člen téže domácnosti může zároveň sledovat na telefonu úplně jiný pořad. Podívejte se na možnosti služby na názorném videu.

 

  • Sledovat programy lze pouze ze sítě naší firmy a nebo v nějaké další partnerské síti
  • Společnost nabízí i řadu dalších prémiových služeb které si můžete individuálnáně objednat, ovšem již ve vlastní režii.

 

* Pokud nevlastníte moderní televizor s připojením na internet, budete si muset pořídit speciální set-top-box